//thanx to helldavide [font] main = liberation.pcf language = 1 [start menu] Copy = Másolás Cut = Kivágás Paste = Beillesztés Delete = Törlés Setting = Beállítások Info = Info Help = Help Tools = Eszközök START = START [message box] yes = Igen no = Nem ok = OK cancel = Mégse [progress window] processing save = Feldolgozás, ne kapcsolja ki… processing copy = Fájl másolása,ne kapcsolja ki,nyomjon %c -t a megszakításhoz. first use sd = SD kártya vizsgálata az első használatra gba load = GBA játék betöltése gba save load = GBA játék mentésének betöltése gba save store = GBA mentés feldolgozása, ne kapcsolja ki… erase nor = Erase NOR flash [copy file error] title = Hiba text = A fájl nem létezik. [copy file exists] title = Warning text = A fájl a megadott névvel már létezik, felülírja? [copy dest is directory] title = Hiba text = A mappa ezzel a névvel már létezik, a forrásfájlt nem lehet másolni. [move dest is directory] title = Hiba text = A mappa ezzel a névvel már létezik, a forrásfájlt nem lehet áthelyezni. [no copy dir] title = Hiba text = A mappa másolása vagy áthelyezése nem lehetséges. [stop copying file] title = Másolás megszakítása text = Megszeretné állítani másolást? [confirm delete file] title = Megerősítés text = A fájlt nem lehet visszaállítani törlés után, folytatja a törlést "%s"? [do not delete directory] title = Warning text = A mappa nem üres, ezért nem lehet törölni. [restore save fail] title = Hiba text = A mentés visszaállítása sikertelen. [language changed] title = Kérdés text = A rendszer nyelvi beállítása megváltozott,újraindítja a beállítások alkalmazásához? Későbbi újrainditáshoz válassza a Nem-et. [ui style changed] title = Kérdés text = A felület típusa megváltozott, az alkalmazásához újraindítja? Válassza a Nem-et ha meg akarja tartani a jelenlegit. [setting window] ok = OK savetype = Beállítások cancel = Mégse confirm = Megerősítés confirm text = Menti a jelenlegi beállításokat? close = Bezárás system = Rendszer interface = Interfész filesystem = Fájlrendszer gba = GBA patches = Javítások [save type] title = Beállítások text = Mentési típus kiválasztása Unknown = ismeretlen/auto No Save = nincs mentése 4K = 4K 64K = 64K 512K = 512K 1M = 1M 2M = 2M 4M = 4M 8M = 8M 16M = 16M 32M = 32M 64M = 64M default = alapértelmezett save slot = Válassza ki a mentési slot-ot tab1 = Kompatibilitás tab2 = Jellemzők [system setting] title = Rendszerbeállítások safe mode = Biztonságos mód [rom info] title = Fájl Információ file date = Utolsó mósosítás: %d/%d/%d %02d:%02d:%02d(GMT) file size = Fájl méret: %s save type = Mentés típusa: %s game code = Kód: %s copy slot = Másolás Slot [disk info] total = Kapacitás: %s used = Foglalt terület : %s free = Szabad terület: %s [no free space] title = Hiba text = Nincs elég szabad hely. [unsupported sd] title = Nem támogatott SD kártya text = Ez az SD kártya(Model:%s) nem alkalmas hivatalos DS programok futtatására, kérlek másolja az SD kártyáról az Acekard Internal Flash Memory-ba és próbálja újra. [sd card error] title = SD kártya hiba text = Nem lehet hozzáférni az DS kártyához, talán nincs rendesen behelyezve. [no sd for save] title = SD kártya hiba text = Nem lehet hozzáférni az DS kártyához, a futtatott program kíírodik egy fájlba: "%s". [no gba card] title = Megjegyzés text = Nincs eszköz a SLOT-2-ben. [filelist type] text = Megjelenítendő típusok item0 = NDS item1 = NDS + SAV item2 = Összes [rom trim] text = Tömörítés másolás alatt. item0 = Nem item1 = Igen [language] text = Nyelv ja = 日本語 en = english fr = français de = deutsch it = italiano es = español [ui style] text = Felhasználói felület stílusa [help window] title = Help Információ item0 = %c Programok kiválasztása item1 = %c Start/OK/Igen item2 = %c Vissza/Mégse/Nem item3 = %c Fájl infó megtekintése/Mentési típus kiválasztása item4 = %c SD/FLASH váltása item5 = %c Vissza a szülökönyvtárba item6 = %c Fényerő Szabályozás item7 = %s Start Menü item8 = %s Menü stílus új/klasszikus [exp window] button = 3in1 title = 3in1 expansion pack beállítások ram = RAM sram = sRAM off = ki low = alacsony mid = közepes high = magas strength = Rezgés ereje flash to nor = to NOR copy to psram = to RAM [abort save] title = Mentési folyamat megszakítása text = Meg akarja szakítani a mentést? [gba warn] title = Warning text = GBA romok mérete meghaladja a 32M, nem támogatott! [patches] download play = Single Card Play cheating system = Csalás a játékban(AR) reset in game = Inicializálás dma = DMA mód protection = Kikerülésvédelem linkage = összekapcsolás GBA-val sd save = Mentés közvetlenül SD-re. homebrew reset = Reset in Homebrew reset hotkey = Reset Hotkey [switches] Enable = Be Disable = Ki Global = global(%s) [ram allocation] title = Hiba memory allocation error = Memóriakiosztásia hiba [scrolling] fast = Gyors medium = Közepes slow = Lassú [file settings] title = Fájlrendszer beállítások show hidden files = Rejtett fájlok megjelenítése save extension = Mentés kiterjesztése [interface settings] title = Felület beállítása scrolling speed = Görgetési sebesség filelist style = Fájllista stílus oldschool = Old school modern = Modern internal = Internal small = Small icons animation = Animáció 12 hour = 12 órás formátum [gba settings] title = GBA beállítások sleephack = Készenlét (sleep) autosave = Automatikus mentés mode = Slot-2 mód modegba = gba modends = nds modeask = kérdezze meg modetext = Futtatja a slot-2-őt NDS módban? [sd save] title = Warning text = Ez a játék nem futtatható Acekard Internal Flash Memory-ról, Kérjük másolja Acekard Internal Flash Memory-ba az SD kártyára és próbálja újra… [icon] icon = Ikon mutatása transparent = átlátszó as is = as is firmware = firmware [cheats] title = Csalások info = Még… deselect = Törlés [saveslot] title = Másolandó save slot confirm = Biztosan másolni akarja a save slot-ba? target slot = Cél save slot [mainlist] flash memory = Flash memória microsd card = microSD kártya slot2 card = Slot2 kártya favorites = Kedvencek [hotkeys] l-r-a-b-↓ = l-r-a-b-↓ l-r-b-y-↓ = l-r-b-y-↓ l-r-a-b-x-y = l-r-a-b-x-y b-y-touch = b-y-touch start-r-touch = start-r-touch [updater] update = Update update ? = Do you want to update? updater = Update module menu = Main module cheats = Cheats DB connecting = Connecting failed = failed updated = updated fresh = already updated stop = Do you want to stop transfer? download = Downloaded %d bytes unpack = Unpacking [crc32] crc32 = CRC32 calculation = Calculating CRC32 [end]